КЗО "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" ДОР"

Дистанційна освіта на Класній оцінці

Палітра творчості

Діюча виховна система в закладі – послідовна, цілеспрямована, ефективна співпраця шкільних і позашкільних навчальних установ.
«Всі діти талановиті!» – такий девіз педагогів. Ось чому в практику роботи впроваджена програма «Розвиток творчих здібностей у позаурочний час – шлях до гармонійного розвитку дитини».
Пріоритетним завданням педагогів є розкриття творчого потенціалу вихованців як важливого фактору соціально-активної особистості і шляху до забезпечення всебічного гармонійного розвитку природних здібностей. Це завдання майстерно вирішується в 20 гуртках, 3 студіях та 2 спортивних секціях, які організовуються за такими напряками:

Ø  Інтелектуальний ( факультативні заняття  з різних предметів, гуртки «Довузівська підготовка», «Юний географ», «Українська мова-скарб народу» та ін..);
Ø  мистецько-художній ( ізостудія, відео-студія «Блік», ляльковий театр «Буратіно», гурток технічної творчості тощо);
Ø  хореографічний ( гурток народного та естрадного танцю «Ніка»);
Ø  вокальний ;
Ø  інструментальний  (духовий оркестр «Юні гусари»);
Ø  естетичний ( «Квіллінг», «Цікаві дрібнички», «Вишиваночка», «Чарівний гачок» тощо);
Ø  спортивний ( футбол, ЗФП, легка атлетика тощо).

Та й цими гуртками, які, здавалось б, охоплюють найширший спектр дитячих інтересів, педагоги не обмежують бажання учнів відвідувати інші секції та клуби. Обдаровані діти навчаються мистецтву гри на фортепіано, саксофоні у приватній школі «Октава». Найменші ходять до недільної школи.
На стадіоні «Електрометалург», у великих спортзалах міста вдосконалюють майстерність з футболу, легкої атлетики, вчаться підкорювати скелі.
 Без юних аматорів «Гармонії» не обходиться жодне обласне та міське свято. Вони – неодмінні учасники численних обласних конкурсів, в тому числі таких, як «Здрастуй, весно!», «Новорічна казка», «Козацькі розваги», «Повір у себе».
Високий рівень майстерності дитячих вокальних, театральних та хореографічних колективів підтверджується перемогами та призовими місцями на міжнародних конкурсах та всеукраїнських фестивалях «Червона рута», «Крок до зірок», «Муза і діти», «Покоління ХХІ століття», «Тепло сердець дитячих», «Фанфари Ялти» такими творчими колективами, як колектив естрадного танцю «Ніка» (кер. Коломієць О.В.), драматичним театром «Казка» (кер. Гайтота Г.Т.), духовим оркестром «Юні гусари» (кер. Макогін М.О.) вокальною студією (кер. Ковальов А.В.)
         Сьогодні кожна дитина відвідує як мінімум 3 гуртки і день настільки насичений різноманітною діяльністю, що вже останні роки випадків правопорушень та злочинності серед дітей у закладі немає.